IP: 81.2.247.112, port: 2593

Dread Horn

Zgłaszanie wszelkich problemów i błędów dotyczących ogólnej działalności Ninth-Virtue - zarówno klienta, serwera, mechaniki gry, jak i funkcjonowania serwisów zewnętrznych (forum, strona internetowa, etc.).

Moderatorzy: Ninth Virtue Supporters, Forum Moderators, Ninth Virtue Administration, Ninth Virtue Supporters, Forum Moderators, Ninth Virtue Administration

Awatar użytkownika
PIRAT
Ninth Virtue Supporter

Dread Horn

Post autor: PIRAT » pt sie 11, 2017 11:37 am

Zgłaszam problem z bosem Dread Hornem. Jest już odpalony (niedokończony) od trzech dni. W związku z tym blokuje oddawanie kluczy na nowego.
Zauważyłem jeszcze jeden problem z tym bosem. Ma dość spory zasięg przyciągania do siebie graczy. Gdy jakiś czas temu walczyła z nim grupka graczy, a ja akurat biłem Virulenta przyciągnął mnie do siebie zza wody udzielającej wyspę. Mogłem bić go razem z nimi.

Redchoice
Lizardman

Re: Dread Horn

Post autor: Redchoice » pt sie 11, 2017 11:43 am

PIRAT pisze:
pt sie 11, 2017 11:37 am
Gdy jakiś czas temu walczyła z nim grupka graczy, a ja akurat biłem Virulenta przyciągnął mnie do siebie zza wody udzielającej wyspę. Mogłem bić go razem z nimi.
Pirat to juz zglaszalem jakis czas temu :) Ten nasz maly event z wtedy.
Obrazek

Odpowiedz