IP: 81.2.247.112, port: 2593

[Checking by Seo] Prism of Light dungeon

Zgłaszanie wszelkich problemów i błędów dotyczących ogólnej działalności Ninth-Virtue - zarówno klienta, serwera, mechaniki gry, jak i funkcjonowania serwisów zewnętrznych (forum, strona internetowa, etc.).

Moderatorzy: Ninth Virtue Supporters, Forum Moderators, Ninth Virtue Administration, Ninth Virtue Supporters, Forum Moderators, Ninth Virtue Administration

Krull

Prism of Light dungeon

Post autor: Krull » wt sie 15, 2017 11:36 am

Problem polega na tym , że spawner z crystal ele ma za duży range i zbyt wolny resp :).
Wcześniejsze komnaty spawnuja się jak głupie a klucze wypadają co 3 mobka a na samych crystalach i na Crystal Lattice Seekerach sa za duże timery pomiędzy spawnem mobka w porównaniu do poprzednich komnat.

Proszę również sprawdzić czy crystal ele ma szanse na drop klucza bo po takim czasie co już go bije powinienem mieć już ich parę a nie mam żadnego :).

Seo
Ninth Virtue Administrator

Re: Prism of Light dungeon

Post autor: Seo » śr sie 16, 2017 10:42 am

Yhym.. zbadam sytuacje a prócz tego, prosiłbym złapać mnie wieczorem na discord (ułatwi mnie to troszkę).

Odpowiedz