IP: 81.2.247.112, port: 2593

Turniej PVP 1v1 - dyskusja - sugestie, uwagi

Pomysły i sugestie związane z ogółem działalności serwera. W tym miejscu możecie zgłaszać pomysły nowych rozwiązań, jak i uwagi dotyczące obecnych.

Moderatorzy: Forum Moderators, Ninth Virtue Administration, Forum Moderators, Ninth Virtue Administration

_k4
Ninth Virtue Team

Turniej PVP 1v1 - dyskusja - sugestie, uwagi

Post autor: _k4 » ndz lip 30, 2017 9:33 am

odnośnie turnieju ( viewtopic.php?f=16&t=547 ), tutaj rozmawiamy co wg was jest nie tak z zasadami - czego brakuje, czego jest za dużo.

Awatar użytkownika
PIRAT
Ninth Virtue Supporter

Re: Turniej PVP 1v1 - dyskusja - sugestie, uwagi

Post autor: PIRAT » ndz lip 30, 2017 10:41 am

Najpierw pytania co do zasad: Formy Lich czy Wraith są dozwolone? Rozumiem, że spelle paral i poison field są dozwolone?
Co do spraw organizacyjnych, według mnie termin wypada w środek sezonu urlopowego, ja bym zaczekał z takim turniejem jeszcze z dwa tygodnie, no ale zobaczymy jaka będzie frekwencja. Proponuję też z góry jasno określić nagrody, które z jednej strony mogą zachęcić ludzi do udziału a z drugiej strony ograniczyć późniejsze pretensje.
To będzie ciekawy test dla lagów serwera zakładając, że zainteresuje graczy.

_k4
Ninth Virtue Team

Re: Turniej PVP 1v1 - dyskusja - sugestie, uwagi

Post autor: _k4 » ndz lip 30, 2017 1:24 pm

PIRAT pisze:
ndz lip 30, 2017 10:41 am
Najpierw pytania co do zasad: Formy Lich czy Wraith są dozwolone? Rozumiem, że spelle paral i poison field są dozwolone?
Co do spraw organizacyjnych, według mnie termin wypada w środek sezonu urlopowego, ja bym zaczekał z takim turniejem jeszcze z dwa tygodnie, no ale zobaczymy jaka będzie frekwencja. Proponuję też z góry jasno określić nagrody, które z jednej strony mogą zachęcić ludzi do udziału a z drugiej strony ograniczyć późniejsze pretensje.
To będzie ciekawy test dla lagów serwera zakładając, że zainteresuje graczy.
Formy necro dozwolone o ile zostaną wycastowane już w trakcie walki. Żadnych precastow.
Nagrody beda jasno podane jutro.
Urlopy będą trwały jeszcze z 1,5 miesiąca więc idealnie wstrzelic sie nie da. Ci, którzy nie dadza rady teraz, beda mieli okazję wziąć udział w kolejnych.

Odpowiedz