IP: 81.2.247.112, port: 2593

Change Log

Pomysły i sugestie związane z ogółem działalności serwera. W tym miejscu możecie zgłaszać pomysły nowych rozwiązań, jak i uwagi dotyczące obecnych.

Moderatorzy: Forum Moderators, Ninth Virtue Administration, Forum Moderators, Ninth Virtue Administration

Redchoice
Lizardman

Change Log

Post autor: Redchoice » ndz sie 06, 2017 10:11 pm

Moze mozna by dac jakis change log troche bardziej opisujacy niz wymieniajacy spelle / itemy itp ?
Ulatwilo by pewnie to tez stwierdzenie czy zawsze w kazdych warunkach dziala tak jak zostalo to zamierzone.
Obrazek

Awatar użytkownika
Farg
Site Admin

Re: Change Log

Post autor: Farg » ndz sie 06, 2017 10:20 pm

Oczywiscie! Zaraz po tym jak zalatwisz zeby developerzy ServUO pisali co zmieniaja :)
w przypadku grubego MERGE z SERVUO jedynie jestem w stanie wypisac co bylo ruszane. Nie jestem w stanie przepatrujac forum a tymbardziej kod stwierdzac dokladnie "co sie stalo".
Obrazek

Redchoice
Lizardman

Post autor: Redchoice » ndz sie 06, 2017 10:31 pm

Farg pisze:
ndz sie 06, 2017 10:20 pm
Oczywiscie! Zaraz po tym jak zalatwisz zeby developerzy ServUO pisali co zmieniaja :)
w przypadku grubego MERGE z SERVUO jedynie jestem w stanie wypisac co bylo ruszane. Nie jestem w stanie przepatrujac forum a tymbardziej kod stwierdzac dokladnie "co sie stalo".
Aha. :/ Troche Kicha.
Obrazek

Awatar użytkownika
Farg
Site Admin

Post autor: Farg » ndz sie 06, 2017 10:45 pm

Yep.
Obrazek

Awatar użytkownika
PIRAT
Ninth Virtue Supporter

Post autor: PIRAT » pn sie 07, 2017 11:47 am

Popatrzyłem na te ich zmiany i jedna mnie niepokoi: Removed ML arty drops from key bearing creatures.
Zmiana dotyczy mobków: Gnaw, Grobu, Irk, LadyJennifyr.cs, LadyLissith, LadyMarai, LadySabrix, MasterJonath, MasterMikael, MasterTheophilus, SirPatrick. Nie rozumiem po co to ruszali, przecież jasno jest napisane że ML arty powinny dropić ze wszystkich named potworków w ML dungach.

Prosiłbym o potwierdzenie czy u nas również ta poprawka wylądowała. :)

Od siebie do tematu chciałbym dodać również prośbę/sugestię by o takich paczkach zmian wspominać (chociażby powierzchownie data-patch-nr) w odpowiednim dziale na forum i na stronie. Łatwiej jest przeglądać i ewentualnie przypominać sobie o konkretnych zmianach. Dodatkowo gracze mogą z nich zobrazować sobie częściowo zasady działania shardu. Wpływa również korzystnie na wizerunek serwera prezentując, że shard się rozwija, że ktoś nad nim nonstop pracuje. Rozumiem, że trudno wszystko robić samemu, ale widzę że jest trochę supportu, można by lekko luzaczków pogonić do roboty, wydzielić zadania. :twisted:

Awatar użytkownika
Farg
Site Admin

Post autor: Farg » pn sie 07, 2017 8:37 pm

1. to byl bug, patrz uo.com:

Deep in the dungeons discovered in the time of Mondain’s Legacy are special creatures judged sufficiently powerful of their type to be given names. These creatures are hard to overcome, but have the ability to confer special rewards on their conquerer. Their loot can contain keys to access the peerless monsters or special set items. Those that aren’t key holders may hold a paragon-style treasure chest, also minor artifacts may be deposited in your back pack.

2. jest changelog, jest komenda [motd ...
Obrazek

Odpowiedz