Drodzy gracze!

Przede wszystkim przeczytajcie do końca, bo jest konkurs ( ale o nim na na dole, nie ma lekko ? ).

Jak zapewne zauważyliście na naszym profilu ostatnimi czasy niewiele się działo, było to związane ze sporym nakładem pracy, jaką musieliśmy włożyć aby shard działał płynnie i w pełni sprawnie.

Teraz, gdy minęła już faza testów i wszystko chodzi, zapraszamy Was do sprawdzenia naszego serwera który jest już w pełni grywalny! A nawet i więcej, bo rekord online sięgnął już prawie 70 graczy!

Dla starych graczy UO Ninth Virtue jest shardem OSI like stojącym na dodatku ML ( w pełni zaimplementowany ), klimat nie wymagany, chociaż, jak pewnie większość graczy z Polskiej sceny UO, lubicie wypić kufel ALE w karczmie, hmmm ?? Auto-acc, 2 Konta, 5 Postaci na konto, 3 dni delay aby skasować postać, 700 skill, stat 225, szybki gain, wyważony loot, wiele drobnych udogodnień.

Dla nowych graczy UO: Jeżeli nie grałeś/aś jeszcze nigdy w Ultimę Onlinę, to masz teraz doskonałą okazję by to nadrobić! W skrócie czym jest Ultima Online i czemu pomimo tylu lat na rynku i archaicznej grafiki w wersji 2d nadal tylu graczy w nią gra? Przede jest to gra MMOG/MMORPG z mocno rozwiniętymi elementami sandbox’owymi, w pełni otwartym, niebezpiecznym światem, doskonale skonstruowanym lootem i wyważonym systemem PvP. Uwierzcie, że UO postawiło w świecie gier MMO bardzo wysoko poprzeczkę – niejeden z nas już nie znajduję frajdy w innych grach z tego właśnie względu. Pomimo grafiki, rozbudowania, efektów – wszyscy wracamy do UO.
Aby poznać więcej szczegółów zapraszamy Was na nasz kanał Discord – specjalnej aplikacji łączącej czat, czat głosowy i forum w jednym zachowując przy tym specyficzny klimat irca ?

Albo na stronie www.ninth-virtue.pl !

No, to teraz najważniejsze…. KONKURS !
Co trzeba zrobić ? Udostępnić post
na swoim facebooku z hasłem zachęcającym potencjalnych graczy do sprawdzenia i tyle! Jeśli dodatkowo polubicie ten post i napiszecie jakiś komentarz, tym lepiej!

Post na Facebook’u

Co można wygrać ? Eterycznego wierzchowca Bolar Beara i 1000 Donation Coins ( waluty premium ). Sądzimy, że nagroda warta powalczenia, prawda ?
Konkurs trwa do 14 lipca 2017, kiedy to w godzinach wieczornych spośród osób, które udostępnią post zostanie wylosowana nagroda. Jeśli chcecie zwiększyć swoje szanse, zachęcajcie znajomych do udostępniania! Do tego niech skomentują jeszcze ten post Waszym nickiem w grze i wszystko będzie jasne! Nagroda główna jest jedna, ale to nie oznacza, że na niej skończy się losowanie 🙂

Dziękujemy Wam za cierpliwość i jeszcze raz zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i sprawdzenia shardu, hej!

Ekipa i Gracze Ninth Virtue!