Drodzy Gracze Ninth Virtue!

Przede wszystkim pragniemy Wam złożyć najlepsze życzenia z okazji nowego roku, mamy nadzieje że już teraz jest on dla Was owocny i że każdy następny będzie tylko lepszy.

Jak zapewne zauważyliście ostatnimi czasy na serwerze niewiele się działo do czego otwarcie się przyznajemy. Było to związane z natłokiem spraw w naszych podstawowych pracach i życiach prywatnych.

Jednakże nie martwcie się! Pomimo tego, że nie informowaliśmy Was, w międzyczasie zaszło kilka ( pozytywnych ) zmian na serwerze. Przede wszystkim :

– W chwili obecnej pracujemy nad migracją naszego serwera VPS na nowy serwer zlokalizowany w Polsce, co znacznie zmniejszy jakiekolwiek lagi.
– Od świąt przenosimy również serwer www jak i forum na nowy hosting ( co także usprawni ich czas wczytywania i stabilność )

– Do ekipy dołączył nowy skrypter, którego niedługo Wam przedstawimy. Ciężko pracuje nad zgłaszanymi przez Was bugami i błędami – W niedługim zostaną one poprawione i będzie się mogli cieszyć lepszej jakości rozgrywką ( chwała mu za to !:) )

Oprócz tego jesteśmy na końcowym etapie przygotowania dla Was kilku zróżnicowanych eventów i konkursów tak, by każdy znalazł coś dla siebie, zarówno fani ostrego PvP jak anihilacji niewinnych potworków.

Mamy nadzieje, że pomimo ostatniego zastoju będziecie z uwagą i pozytywnym nastawieniem śledzić najbliższe zmiany i że oczywiście wrócicie do czynnej gry.

A już niedługo konkurs, który jesteśmy pewni, że przypadnie Wam do gustu!

Niech nowy rok będzie znakiem nowej jakości Ninth Virtue.

Cała ekipa życzy Wam : Wysokich gainów, dobrego lootu i przede wszystkim dobrej zabawy!

Do zobaczenia w świecie Sosarii !