Dotacje pomagają nam utrzymać serwer, rozwijać go i reklamować, a Ty każdą wpłatą przyczyniasz się do przedłużenia jego żywotności, jego rozwoju oraz zwiększenia jego popularności. Dotacje są dobrowolną formą wsparcia, nikogo nie zmuszamy ani nie namawiamy do korzystania z nich.

Zależy nam jednak abyśmy mogli prowadzić serwer i cieszyć się wspólną grą bez zmartwień o rachunki związane z prowadzeniem serwera oraz abyście Wy mogli przemierzać świat Ultimy ze spokojem i zaufaniem do ekipy prowadzącej serwer.

Nie wszyscy są zwolennikami darowizn – my to rozumiemy. Jednakże są ludzie, którzy w oderwaniu od zajmującej pracy chcą chociaż na chwilę usiąść i zrelaksować się przy ulubionej grze – ich też rozumiemy. Niektórzy poświęcają swój czas grze żeby coś osiągnąć, niektórzy nie mają go aż tyle i poświęcają pieniądze. Każdy z was wspiera i buduje nasze wspólne hobby.

Jeśli masz ochotę wesprzeć naszą wspólną rozrywkę, użyj poniższej opcji podając kwotę oraz nazwę konta i postaci dla której zagrają fanfary w grze:

Regulamin dotacji:

1. Wszystkie darowizny uznawane są za dobrowolne datki na utrzymanie serwera, nie stanowią zapłaty za dobra materialne, towary ani usługi. Przekazując swoją darowiznę wspierasz utrzymanie serwera gry i przyczyniasz się do jego rozwoju.
2. Wszelkie gratyfikacje w grze uznawane są za podziękowanie za Twoje wsparcie w postaci darowizny na rzecz serwera.
3. Podziękowania za Twoją hojność możesz spodziewać się maksymalnie do 24 godzin od chwili zatwierdzenia wpływu.
4. Wszelkie wpłaty są ostateczne i nie podlegają zwrotowi.
5. Wszelkie transakcje kartami kredytowymi lub debetowymi zabezpieczane są przez usługodawcę płatności.